Poznaj moją historię.


Cześć, tu Ada.
Od ponad 15 lat buduje swoje doświadczenie w sprzedaży i biznesie, które zdobywałam na stanowiskach menadżerskich w korporacji oraz marketingu sieciowym.


Dziś jestem kobietą, która z sukcesem buduje biznes oparty na zaufaniu, uczciwości, szacunku oraz zaangażowaniu i skutecznie uczy tego innych.

 

1a. O mnie - poznaj moją historię

Dlaczego podjęłam
decyzję o zmianie?

 

Dobrze pamiętam ten dzień. Czekałam na informację z centrali. Miałam zostać powołana na członka zarządu korporacji w której pracowałam.

To było moje największe marzenie – podporządkowałam mu 11 lat pracy. Pierwsza w historii kobieta na tym stanowisku – brzmiało dumnie. Snułam plany.

Zadzwonił telefon – informacja jaką usłyszałam w słuchawce powaliła mnie. Męski głos spokojnie oznajmił, że moja kandydatura nie została zaakceptowana i dziękują mi za wieloletnią współpracę, która nie będzie kontynuowana.

To było jak zimny prysznic. Zostałam bez słowa i pierwszy raz w życiu nie wiedziałam co powiedzieć.
Poczułam się jak nic nie warty, wyrzucony do kosza element, który przestał pasować do układanki. 

Tego dnia po przepłakanej nocy podjęłam decyzję, że nigdy więcej nie pozwolę nikomu decydować o mojej dacie użyteczności!

3a. O mnie - czas na nowe

Czas na nowe

 

Potrzebowałam na nowo zdefiniować swoje cele.
Poza korporacją, która była przez 11 lat nadawała sens i rytm mojemu życiu. Chciałam być wolna i niezależna. Chciałam udowodnić sobie i innym, że można mieć dochodowy biznes nie rezygnując z własnych wartości.

Potrzebowałam otworzyć się na nowe i nieznane. Nie musiałam długo czekać. W sieci znalazłam lidera który odnosił sukcesy w biznesie online i miał sprawdzony system.

Dzięki wspólnej pracy i zaangażowaniu w 4 miesiące od zera zbudowałam dochodowy biznes online bez wychodzenia z domu, używając przetestowanego systemu działań, który może wdrożyć każda kobieta bez doświadczenia – wystarczy Ci smartfon i Internet.

1b. konsultacje biznesowe

Moje życie dziś

 

Dziś współtworzę skuteczny zespół liczący ok. 600 osób w 4 krajach Europy w biznesie online, z którymi wygenerowałam 850.000 zł w 2021 roku w branży e-commerce.

Za wyniki odebrałam nowe auto i wyjeżdżam na zagraniczne wycieczki. Jestem swoim własnym szefem. Pomogłam wielu kobietom odzyskać wiarę w siebie, zacząć zarabiać online, stać się zauważoną i docenioną kobietą w zespole.

Jako praktyk dzielę się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem prowadząc konsultacje i mentoringi dla kobiet, które chcą odzyskać pewność siebie, pokochać sprzedaż i zacząć budować własne źródło dochodu, bez proszenia się innych o pomoc.

Po co ci o tym mówię?

 

Chcę Ci pokazać, że nawet po największej życiowej porażce można osiągnąć sukces.

Moje życie nie było usłane płatkami róż. Urodziłam się w małej wiosce, w wieku 19 lat zostałam samodzielną mamą a w wieku 39 lat moja kariera zawodowa załamała się i musiałam zaczynać od zera.

Dziś jestem szczęśliwą i spełnioną kobietą sukcesu – jeśli ja to zrobiłam to gwarantuję, że ty też możesz a ja ci chętnie w tym pomogę. Trzymam za ciebie kciuki i wierzę w Twój sukces. Świat zmienia się każdego dnia.

Wygrają Ci którzy nie pozostaną bierni. Jeśli uważasz że dziś warto zadbać o dodatkowe źródło dochodu i chcesz zrobić coś w tym kierunku to umów się ze mną na konsultację

5a. O mnie - po co ci o tym mowie (1)